Degustace u nás ve sklepě Využíjte možnosti degustace našich vín v našem malebném sklepě v Hovoranech. Čeká Vás příjemné posezení v kvelbném sklepě s krbem, kde budete mít možnost ochutnat vína z naší produkce.

Vyberte si z následujících degustačních menu:

 

Menu All inclusive 

Čeká Vás pohoštění ve formě domácí škvarkové, či játrové pomazánky, salámovo/uzeninovo/sýrové talíře, teplá večeře formou rautu (na výběr jedna z variant: pečená vepřová kolena, pečená vepřová žebra, vepřový guláš, pečené kuřecí stehna).

Samozřejmostí je řízená degustace našich vybraných lahvových vín, za přítomnosti majitele vinařství s výkladem o vinařství, vínech, vinařské technologii a následná VOLNÁ konzumace našich vybraných lahvových vín po dobu pobytu ve sklepě.

Nabízíme rovněž přespání přímo v našem sklepě až pro 10 osob! V našem ubytování, které se nachází hned nad degustačním sklepem se ve dvou společných místnostech ubytuje až 10 osob. V ubytování je jedna z místností zařízena nádherným krbem. V ubytování se nachází i kuchyňka.

Pokud jste větší skupinka, rovněž Vám zprostředkujeme ubytování v přilehlém penzionu v Hovoranech.

Toto menu je možné zprostředkovat již od 4 osob. Maximální počet osob je 25.

Cena na osobu činí 1190,- Kč vč. ubytování (990,- Kč bez ubytování)

 


Menu Standart

Čeká Vás drobné pohoštění ve formě domácí škvarkové, či játrové pomazánky, salámovo/uzeninovo/sýrové talíře. Samozřejmostí je pak káva, čaj a voda.

Samozřejmostí je řízená degustace našich vybraných lahvových vín, za přítomnosti majitele vinařství s výkladem o vinařství, vínech, vinařské technologii a následná VOLNÁ konzumace našich vybraných lahvových vín po dobu pobytu ve sklepě!

Maximální délka tohoto degustačního menu je 5 hodin!

Toto menu je možné zprostředkovat již od 4 osob. Maximální počet osob je 25.

Cena na osobu činí 690,- Kč

 


 

v případě Vašeho zájmu o rezervaci termínu, či jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na email

degustace@vinoprudek.cz

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.